ServicePartner 1 bekjemper koronavirus

ServicePartner 1 bekjemper koronavirus

onsdag 18. mars 2020

Servicepartner 1 har fått inn utstyr og kjemikaler til å desinfisere lokaler og som kan bidra til å holde nødvendige samfunnshjul i gang i denne svært krevende situasjonen. De har også Antibac.

Metode og produkt har svært god effekt på både bakterier og virus og er også godkjent for bruk i matvareindustrien.

I lokaler hvor man har hatt påvist smitte er denne metoden svært effektiv for å «nullstille» slik at de igjen er klare til bruk.

Coronaviruset har vist at det kan overleve inntil 3 timer i luften og i inntil 5 dager på harde overflater.

Her kan vi gå inn og sørge for at lokalene er klare igjen maksimalt 1 time etter elektrostatisk behandling.

Eco Statics Electrostatic Spray Protection


Hånd- og overflatedesinfeksjon

Det har vært og er fortsatt svært vanskelig å få tak i hånddesinfeksjon samt desinfeksjon til overflater.

Vi har imidlertid fått tak i et større parti.  I første omgang 1 liters flasker med «flippkork» og en pall med overflatedesinfeksjon.

Første leveranse ankommer forhåpentlig fredag kveld.

Så har vi også fått bestilt opp 3 paller med 0,5L pumpeflasker med hånddesinfeksjon som ankommer ca 22. april.

Ta kontakt om vi kan hjelpe deg!


Med vennlig hilsen

Per Inge Iversen
Daglig leder

Servicepartner 1

Les også

«Relasjoner som bygger bro mellom kunst og næringsliv»
11.06.2025

«Relasjoner som bygger bro mellom kunst og næringsliv»

Som leder vet du hvor avgjørende det er å skape tydelig retning og gode relasjoner i en organisasjon. Du vet også at de beste resultatene oppstår når mennesker jobber godt sammen på tvers av fagområder. Men hvor finner du inspirasjonen og relasjonene som hjelper deg med å lykkes i en krevende lederhverdag?

Les mer
Når næringslivet møtes med mål og mening
14.04.2025

Når næringslivet møtes med mål og mening

Du vet det med en gang du er der.

Summingen i rommet. Håndtrykkene som sitter. Smilene som kommer like raskt som visittkortene. Når folk møtes fordi de faktisk vil skape forretning sammen – da skjer det noe.

Les mer