
KRV har ansatt Morten Omdal til å utvikle et nytt område innenfor rehabilitering og service for proffmarkedet innenfor alt av rørleggerarbeid.
KRV har ansatt Morten Omdal til å utvikle et nytt område innenfor rehabilitering og service for proffmarkedet innenfor alt av rørleggerarbeid. Morten, som kommer fra stillingen som prosjektsjef hos Olto VVS, har med seg 3 flinke rørlegger med bred erfaring lokalt innenfor sanitær, varme og kjøling.
Med dette området på plass i tillegg til at vi leverer alt innen brannslukkearbeider både i nye og eksisterende bygg, er KRV enda mer aktuelle som leverandør for samarbeidspartnerene i Nordic Arena Sør.

Foto: Morten Omdal

Kristine Kolloen Nilsen beskriver seg selv litt uvanlig for en leder: som en tjenestehund for teamet sitt. Det er et bilde som sier mye om hvordan hun tenker om ledelse. Ikke som et spørsmål om å styre fra toppen, men om å være tett på, lytte, støtte og samtidig tørre å dra litt i båndet når det trengs.

Det er lett å tenke at de beste lederne finner veien selv. Frank Amundlien har brukt store deler av karrieren på å utfordre nettopp den antakelsen.