Ny helelektrisk Toyota varebil til Pentagon Freight Services

Ny helelektrisk Toyota varebil til Pentagon Freight Services

fredag 7. mai 2021

Ny helelektrisk varebil levert til Business Manager Torgrim Espedalen i Pentagon Freight Services.

Business Manager Torgrim Espedalen er så glad at han må lukke øynene for ikke å gråte av glede 😊  

Vi hos Toyota Sør takker for tilliten og ser fram til neste handel. 

TOYOTA PROACE ELECTRIC gjør hverdagen mye enklere for dere som er avhengig av fortsatt å kunne bruke nyttekjøretøyet i bykjernen eller for dere som ønsker lavere driftskostnader.

Den er gunstig både med tanke på tilgjengelighet og fleksibilitet, men også når det gjelder avgifter og selvfølgelig har den tilnærmet ikke-eksisterende drivstoffutgifter.

Les mer om bilen

Kontakt meg gjerne for ett knallgodt tilbud til din bedrift!

Halvor Aamot, Toyota Sør
Mob: 934 79 660

Les også

«Relasjoner som bygger bro mellom kunst og næringsliv»
11.06.2025

«Relasjoner som bygger bro mellom kunst og næringsliv»

Som leder vet du hvor avgjørende det er å skape tydelig retning og gode relasjoner i en organisasjon. Du vet også at de beste resultatene oppstår når mennesker jobber godt sammen på tvers av fagområder. Men hvor finner du inspirasjonen og relasjonene som hjelper deg med å lykkes i en krevende lederhverdag?

Les mer
Når næringslivet møtes med mål og mening
14.04.2025

Når næringslivet møtes med mål og mening

Du vet det med en gang du er der.

Summingen i rommet. Håndtrykkene som sitter. Smilene som kommer like raskt som visittkortene. Når folk møtes fordi de faktisk vil skape forretning sammen – da skjer det noe.

Les mer