Ny helelektrisk varebil levert til Business Manager Torgrim Espedalen i Pentagon Freight Services.
Business Manager Torgrim Espedalen er så glad at han må lukke øynene for ikke å gråte av glede 😊
Vi hos Toyota Sør takker for tilliten og ser fram til neste handel.
TOYOTA PROACE ELECTRIC gjør hverdagen mye enklere for dere som er avhengig av fortsatt å kunne bruke nyttekjøretøyet i bykjernen eller for dere som ønsker lavere driftskostnader.
Den er gunstig både med tanke på tilgjengelighet og fleksibilitet, men også når det gjelder avgifter og selvfølgelig har den tilnærmet ikke-eksisterende drivstoffutgifter.
Kontakt meg gjerne for ett knallgodt tilbud til din bedrift!
Halvor Aamot, Toyota Sør
Mob: 934 79 660
Som leder vet du hvor avgjørende det er å skape tydelig retning og gode relasjoner i en organisasjon. Du vet også at de beste resultatene oppstår når mennesker jobber godt sammen på tvers av fagområder. Men hvor finner du inspirasjonen og relasjonene som hjelper deg med å lykkes i en krevende lederhverdag?
Du vet det med en gang du er der.
Summingen i rommet. Håndtrykkene som sitter. Smilene som kommer like raskt som visittkortene. Når folk møtes fordi de faktisk vil skape forretning sammen – da skjer det noe.