Nordic Arena Kompani Lauritsen

Nordic Arena Kompani Lauritsen

torsdag 19. mai 2022

Nordic Arena sin "aktivitetsdag" ble en stor suksess med Kompani Lauritsen og sjefen sjøl til stede.

Inne på Borggården var de beste kulissene for å gjennomføre dette.

I strålende sol og fin temperatur ble det en flott dag for medlemmene i Nordic Arena når Nordic Arena Kompani Lauritsen skulle gjennomføres. Det hele startet med at Dag Otto Lauritsen kom kjørende inn i Borggården med en "Willie Jeep" i full uniform. Litt utfordrende var det og få alle sammen i "slutta orden" men Dag Otto var godt fornøyd med medlemmene:-)

Så ble alle delt opp i lag og med ett par timer aktivitet med forskjellige øvelser som pil og bue, "vi venter" (planken), saging og mye mer sto det et vinnende lag igjen (bilde).

Etter fysisk aktivitet må det jo bli litt mat og Thomas fra Krambua hadde selvsagt det klart og alle ruslet ned de 5 min det er ned til Krambua for god betjening og gode samtaler.

Takk til alle medlemmene som gjorde dette til et bra møte.

Les også

Kompani Nordic Arena
11.05.2023

Kompani Nordic Arena

Kompani Nordic Arena ble gjennomført med stor suksess i Borggården

Les mer
Nettverksmøte Austmann
20.04.2023

Nettverksmøte Austmann

Tradisjonens tro ble det nettverksmøte hos vårt medlem Austmann.

Les mer