Etter 8 år i mediebransjen har Tone Martinsen Framnes gått inn i rollen som daglig leder for Phonero, og vi er selvfølgelig glade for at hun også blir med videre i Nordic Arena Sør!
Bare 4 måneder inn i rollen er hun allerede tydelig på hva som gjør at Phonero for tredje året på rad har de mest fornøyde bedriftskundene innen telefoni:
“Menneskene og kulturen – det er der hemmeligheten ligger. De ansatte er stolte av å jobbe her, og uavhengig av hvilken avdeling man jobber i, er alle opptatt av god service og er virkelig på ballen for å gjøre opplevelsen sømløs og sikre god kvalitet ut til kundene.”
Og kvalitet handler ikke bare om opplevelsen i dag – det handler også om trygghet for morgendagen. Sikkerhet blir viktigere og viktigere, og med et trusselbilde som stadig er i endring, legger Tone vekt på at dette er et sentralt fokusområde for Phonero:
“Vi jobber kontinuerlig med å forbedre systemene for å sikre at kundene kan føle seg trygge. Det er ikke en innsats som skjer én gang – det er en del av det daglige arbeidet. Sikkerhet handler om mer enn teknologi. Det handler om å ligge i forkant av uønskede situasjoner som kan oppstå."
Som ny daglig leder har Tone også klare ambisjoner for fremtiden:
"Selv om Phonero allerede har en sterk posisjon i markedet, blir mitt fokus, sammen med mine kollegaer, å forsterke denne ytterligere med tanke på videre vekst, tidsriktige produkter og bærekraftig økonomi. Vi jobber mye med AI og robotisering av oppgaver. Det er spennende å være en plass hvor man tydelig ser verdien av nettopp dette. "
Vi er glade for å ha med Tone videre og ønsker Phonero velkommen som ny bedrift i nettverket!
Kristiansand har satt seg på kartet som en møteby med både nasjonale og internasjonale arrangementer, og Maria Tobiassen hos Visit Southern Norway Convention Bureau er en av de store pådriverne bak suksessen.
Italia, Australia og USA står på lista over favorittdestinasjoner, men det er én destinasjon som troner enda høyere – Stemmane 2 i Sørlandsparken 🚗