Arbeidsglede, latter og komfortsone er stikkord som oppsummerer torsdagens nettverkstreff på Kilden med fokus på arbeidsglede og lekenhet.
Harald Furre ønsket velkommen før Mike Troxel, leder av verkstedet på Kilden, fortalte om hvordan de jobber med arbeidsglede i praksis. En fin innledning til dagen foredrag om å tørre å være leken.
Dagens foredragsholder var Kjetil Krogstad som hadde tatt turen til hjemlige trakter for å holde foredraget "𝘈𝘳𝘣𝘦𝘪𝘥𝘴𝘨𝘭𝘦𝘥𝘦 - 𝘵ø𝘳 𝘢̊ 𝘷æ𝘳𝘦 𝘭𝘦𝘬𝘦𝘯". Et lekent foredrag som også utfordret vår egen komfortsone og fikk 70 deltakere til å danse 💃🏻🕺🏻
I tillegg til foredrag, god mat og drikke, ble det også bedriftspresentasjoner fra Mur i Sør, Event Utleie og Avis.
Vi fikk også med oss et nydelig musikals innslag i tråd med tema forøvrig fra Kildens Audhild Wessmann med Runar Nørsett på keyboard.
Tusen takk til Harald Furre, Janneke Aulie og Anne Kristin Tjørve Bjelland for fantastisk vertskap - dere leverer alltid 😃👏🏻
Video: South Coast Creative AS

Cecilie Fosselie, daglig leder i NOSLEEPTILLBROOKLYN, leder et byrå som opererer nettopp i dette spenningsfeltet – der idé møter gjennomføring, og der ambisjonene handler om mer enn synlighet. Her handler det om å skape etterspørsel. Over tid. Med intensjon.

Noe av det viktigste arbeidet i et næringsliv skjer sjelden i rampelyset. Det skjer i strukturene. I samhandlingen. I de gjennomtenkte rammene som gjør det mulig for andre å lykkes.