Om oss

Nordic Arena Oslo er et kreativt byrå som utvikler opplevelsesbasert markedsføring.

 

Vi gjør det vi sier og holder det vi lover. Vi har som mål å utforme nytenkende, skreddersydde løsninger for våre oppdragsgivere – som vil resultere i positiv kundeopplevelser og suksessfulle resultater.   

”Gode relasjoner kommer ikke av seg selv, de må skapes”.

Ansatte

 Morten Johansen

Morten Johansen

Leder
Konsept-/forretningsutvikler
 morten@nordic-arena.no
  +47 411 23 456
Jan-Erik Ullevold Sveen

Jan-Erik Ullevold Sveen


Produsent Digital
  jan-erik@nordic-arena.no
 +47 909 88 263
Joakim Wang

Joakim Wang

Konsept-/forretningsutvikler
Produsent Event
 joakim@nordic-arena.no
 +47 920 13 802
 Synne Broch Almqvist

Synne Broch Almqvist


Digital Markedsfører
 synne@nordic-arena.no
 +47 934 22 848
 Maria Rolstad-Martinez

Maria Rolstad-Martinez


Motion- & grafisk designer
 maria@nordic-arena.no
 +47 466 10 414
 Christopher Hellebust

Christopher Hellebust


Produsent Event
 christopher@nordic-arena.no
 +47 952 68 663
 Ruben Søderlind

Ruben Søderlind


Produsent Digital
 ruben@nordic-arena.no
 +47 410 00 413
Alex Holm

Alex Holm


Produsent Film
 alex@nordic-arena.no
 +47 948 33 950
Tommy Lundemo Buksrud

Tommy Lundemo Buksrud


Utvikler Digital
 tommy@nordic-arena.no
 +47 408 62 636
Henning Braaten

Henning Braaten


Produsent Event
 henning@nordic-arena.no
 +47 454 64 166
Charlotte Joy Youngblom

Charlotte Joy Youngblom


Produsent Event & Digital
 charlotte@nordic-arena.no
 +47 986 26 380